Rolety i żaluzje zewnętrzne

W tym segmencie oferujemy produkty firm jak:

  • Portos,
  • Akant,

Zagubiony w ofercie?

Służymy fachowym doradztwem, pomocą w doborze odpowiedniego systemu lub produktu, oraz profesjonalnym pomiarem i montażem.

Portos

Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed natrętnymi owadami.

 

Shadowline

Firma Shadowline powstała w 1991 roku początkowo tylko jako firma dystrybuująca żaluzje poziome na rynku niemieckim. W roku 1994 otworzyliśmy własną linię produkcyjną produkującą żaluzje wewnętrzne. Dzięki prężnie rozwijającej się firmie w dniu dzisiejszym oferujemy Państwu szeroką gamę najwyższej jakości produktów osłon wewnętrznych i zewnętrznych.

Żaluzje fasadowe 80 mm Shadowline są idealnym rozwiązaniem zarówno na budynki biurowe jak i domy jednorodzinne i bloki mieszkalne. Chronią nie tylko przed ostrym światłem dziennym, ale również przed ciepłem, dzięki czemu w upalne dni łatwo zachować można w pomieszczeniu przyjemną umiarkowaną temperaturę.

Zarówno nowoczesne budownictwo energooszczędne (pasywne) jak i tradycyjne technologie wymagają zastosowania produktów zapewniających zarówno komfort termiczny jak o odpowiednią ilość światła w pomieszczeniach mieszkalnych. Żaluzje fasadowe C-80 ShadowLine to wyższa generacja przesłon okiennych, których przewaga nad tradycyjnymi roletami polega głownie na tym, że kumulują na sobie nadmiar słonecznej energii cieplnej, pozostawiając szyby chłodne w nawet najbardziej gorące dni, przy jednoczesnym maksymalnym doświetleniu pomieszczeń.

 

Zadzwoń już dziś!

+82 564 35 15

bezpłatny pomiar i wycena

Skontaktuj się z nami:

Biuro handlowe: Chełm, ul. Kolejowa 77
tel.: 500 295 633, 501 620 569
tel./fax.: 82 564 35 15
e-mail: biuro@nowizal.pl

Lublin ul.Bronowicka 30
tel./fax: 81 584 83 83 kom.:881 49 88 11
e-mail: nowizallublin@nowizal.pl