Napędy, automatyka bram

W tym segmencie oferujemy produkty firm jak:

  • marantec,
  • lifmaster,
  • dtm.

Zagubiony w ofercie?

Służymy fachowym doradztwem, pomocą w doborze odpowiedniego systemu lub produktu, oraz profesjonalnym pomiarem i montażem.

Marantec

Otwieranie i zamykanie bramy jest dla nas funkcją podstawową. Nic dodać i nic ująć. Celem dla nas, wiodącego na rynku międzynarodowym producenta nowoczesnych sterowań i układów napędowych do bram, jest sprawienie, by bramy wyposażone w napędy firmy Marantec były tak bezpieczne i komfortowe, jak tylko pozwala na to aktualna technologia. Aby to osiągnąć, wybieramy niekonwencjonalne rozwiązania: wykorzystujemy w produkcji automatyki m.in. sprawdzone systemy bezpieczeństwa i komfortu stosowane przez wiodących producentów niemieckich samochodów.

Efekt: bramy wyposażone w układy napędowe firmy Marantec potrafią m.in. hamować. widzieć. czuć. zabezpieczać. Posiadają bowiem zalety podobne do systemu zapobiegającemu blokowaniu kół (ABS) czy programu elektronicznej stabilizacji (ESP).

Korzyści dla naszych klientów: mogą być oni pewni, że posiadają jeden z najbezpieczniejszych na świecie układów napędowych, który najlepiej chroni ich rodzinę i dobytek, oferując jednocześnie komfortową wolność. Nic dodać i nic ująć.

Strona marantec.com.pl

 

Liftmaster

Chamberlain Group Inc., USA jest największym na świecie producentem automatyki do drzwi garażowych i przemysłowych. Najwyższą wartość produktów LiftMaster stanowi jakość, innowacyjna inżyniernia oraz najwyższej jakości usługi spełniające oczekiwania Klientów.

Produkty z serii LiftMaster Professional są propozycją firmy Chamberlain dla wymagających Klientów, oczekujących wysokiej jakości, niezawodności przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny.

 

Dtm

Firma DTM System zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych. Jesteśmy całkowicie polską firmą. Posiadamy własny dział projektowy oraz zautomatyzowaną linię montażu elementów SMD i przewlekanych.

Od 1993 roku do chwili obecnej można nas zauważyć w branży automatyki bramowej, telekomunikacyjnej, zdalnego sterowania systemami alarmowymi oraz w systemach kontroli dostępu na parkingach.

Celem naszej firmy jest systematyczne wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań i pokazanie, że Polska myśl techniczna potrafi skutecznie konkurować z technologią zagraniczną.

Zadzwoń już dziś!

+82 564 35 15

bezpłatny pomiar i wycena

Skontaktuj się z nami:

Biuro handlowe: Chełm, ul. Kolejowa 77
tel.: 500 295 633, 501 620 569
tel./fax.: 82 564 35 15
e-mail: biuro@nowizal.pl

Lublin ul.Bronowicka 30
tel./fax: 81 584 83 83 kom.:881 49 88 11
e-mail: nowizallublin@nowizal.pl