Bramy przemysłowe

W tym segmencie oferujemy produkty firm jak:

  • beditom,
  • wiśniowski,
  • gms-nawojowa.

Zagubiony w ofercie?

Służymy fachowym doradztwem, pomocą w doborze odpowiedniego systemu lub produktu, oraz profesjonalnym pomiarem i montażem.

Beditom

Firma Beditom została utworzona w 1995 roku i specjalizuje się w produkcji segmentowych bram garażowych i przemysłowych. Nasza firma jako jedna z pierwszych w Polsce uruchomiła produkcję segmentowych bram garażowych.Nasza oferta wyróżnia się największą w Polsce różnorodnością typów wzorów i kolorystyki. Priorytetem naszego działania jest przede wszystkim jakość wykonania i szybkie terminy realizacji. Wykonujemy wyroby typowe jak również na specjalne zamówienie. Gwarantujemy niezawodny serwis.

Strona beditom

 

Wiśniowski

WIŚNIOWSKI® to ponad 20 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie. Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom. Znamy rynek i wyznaczamy jego kierunki. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Potwierdzeniem jakości naszych produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.

 

GMS Nawojowa

Filozofia firmy opiera się na przeświadczeniu, że brama garażowa jest po to, by służyć swojemu właścicielowi najlepiej i najdłużej, jak to tylko możliwe. Niewątpliwą zaletą bram garażowych GMS Nawojowa, niezależnie od ich typu, jest gwarancja bezpieczeństwa oraz poczucie komfortu.

Tworzeniem bram zajmujemy się od prawie 20 lat, a nasze doświadczenie doceniane jest przez tysiące zadowolonych użytkowników.

Zadzwoń już dziś!

+82 564 35 15

bezpłatny pomiar i wycena

Skontaktuj się z nami:

Biuro handlowe: Chełm, ul. Kolejowa 77
tel.: 500 295 633, 501 620 569
tel./fax.: 82 564 35 15
e-mail: biuro@nowizal.pl

Lublin ul.Bronowicka 30
tel./fax: 81 584 83 83 kom.:881 49 88 11
e-mail: nowizallublin@nowizal.pl