Bramy garażowe

W tym segmencie oferujemy produkty firm jak:

  • beditom,
  • kronway,
  • gms-nawojowa.

Zagubiony w ofercie?

Służymy fachowym doradztwem, pomocą w doborze odpowiedniego systemu lub produktu, oraz profesjonalnym pomiarem i montażem.

Beditom

Firma Beditom została utworzona w 1995 roku i specjalizuje się w produkcji segmentowych bram garażowych i przemysłowych. Nasza firma jako jedna z pierwszych w Polsce uruchomiła produkcję segmentowych bram garażowych.Nasza oferta wyróżnia się największą w Polsce różnorodnością typów wzorów i kolorystyki. Priorytetem naszego działania jest przede wszystkim jakość wykonania i szybkie terminy realizacji. Wykonujemy wyroby typowe jak również na specjalne zamówienie. Gwarantujemy niezawodny serwis.

Strona beditom

 

Kronway

Celem nowego przedsiębiorstwa jest produkcja bram w oparciu o sprawdzoną technologię i doświadczenia światowego koncernu Wayne Dalton, jak również rozwój produktów w zakresie technologii rynków europejskich. Nowa firma jako wiarygodna instytucja przejmuje również odpowiedzialność gwarancyjną za dotychczas sprzedane produkty.

Misja firmy przewiduje zaspokajanie szerokiego spektrum oczekiwań klientów począwszy od produktów prostych o umiarkowanej cenie aż po wyroby wyszukane i dostosowane do najbardziej wyrafinowanych gustów. Docelowo, naszym zamiarem jest aby produkty oferowane przez naszą fabrykę łączyły w sobie najlepsze trendy i technologie europejskie oraz amerykańskie.

GMS Nawojowa

Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja nowoczesnych bram garażowych, bram wjazdowych oraz systemów ogrodzeniowych.

Od początku istnienia firmy, głównym jej celem jest produkcja bram spełniających oczekiwania ich użytkowników. Zgodnie z tą filozofią, wszystkie nasze produkty mają służyć właścicielom, zgodnie z ich przeznaczeniem, przez długie lata. Nie przez przypadek użyto w tym miejscu słowa „służyć”. Bramy i ogrodzenia GMS Nawojowa, nie tylko mają działać poprawnie, ale korzystanie z nich powinno być dla Państwa miłym doznaniem przy każdym ich użyciu. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do ich niezawodności i bezawaryjności naszych produktów.

Zadzwoń już dziś!

+82 564 35 15

bezpłatny pomiar i wycena

Skontaktuj się z nami:

Biuro handlowe: Chełm, ul. Kolejowa 77
tel.: 500 295 633, 501 620 569
tel./fax.: 82 564 35 15
e-mail: biuro@nowizal.pl

Lublin ul.Bronowicka 30
tel./fax: 81 584 83 83 kom.:881 49 88 11
e-mail: nowizallublin@nowizal.pl